PORADNIK DLA PRACODAWCY NA CZAS PANDEMII

80,00

Książka jest napisana przez praktyków i szkoleniowców z tematyki prawa pracy. Autorki (Monika Frączek – specjalista prawa pracy, były pracownik departamentu prawa pracy MRPiPS i Monika Cieślak – wieloletni szef ds. płac, specjalista ds. podatków) doradzając pracodawcom w dobie pandemii zbierały pytania zadawane przez klientów. Refleksji, że rozwiązania Tarcz antykryzysowych mają wspierać utrzymanie miejsc pracy, towarzyszyła refleksja, że nie wszystkim pracodawcom uda się utrzymać miejsca pracy i będą zwalniać pracowników.

Książka omawia w przystępny sposób przede wszystkim zagadnienia związane z różnymi możliwościami pomocy dla pracodawców oraz podmiotów niezatrudniających pracowników w sytuacji trudności i problemów spowodowanych pandemią COVID-19, które mają uchronić przedsiębiorców i inne podmioty przed skutkami kryzysu gospodarczego z nią związanego. Omówione zostały również możliwe do zastosowania rozwiązania z KP oraz zasady dokonywania zwolnień z przyczyn niedotyczących pracowników, gdyby jednak pracodawcom nie udało się utrzymać zatrudnienia. Książka jest źródłem wiedzy na temat przedstawianych w wykładni, praktykowanych i rekomendowanych rozwiązań problemów.

Autorki żywią nadzieję, że niniejsza książka będzie Państwu potrzebna jak najkrócej. W przypadku uchwalenia Tarczy antykryzysowej 3.0 zapraszamy na stronę www.hrservices.com.pl, w celu uzupełnienia bezpłatnie podręcznika o suplement, który zostanie zamieszony na tej stronie, jeśli Tarcza 3.0 zostanie uchwalona.

 

 

Kategoria: Prawo

Opis

  • Autorzy: Monika Frączek, Monika Cieślak
  • Stan prawny na: 1 MAJ 2020 r.
  • Format: B5
  • Oprawa: Miękka
  • Liczba stron: 380
  • ISBN: 978-83-62838-85-1