NAJNOWSA KSIĄŻKA WYJAŚNIAJĄCA ZAGADNIENIA CASU PRACY, DZIEŁO MONIKI FRĄCZEK I MONIKI CIEŚLAK JEST JUŻ W SPRZEDAŻY!!!

Home / Bez kategorii / NAJNOWSA KSIĄŻKA WYJAŚNIAJĄCA ZAGADNIENIA CASU PRACY, DZIEŁO MONIKI FRĄCZEK I MONIKI CIEŚLAK JEST JUŻ W SPRZEDAŻY!!!
NAJNOWSA KSIĄŻKA WYJAŚNIAJĄCA ZAGADNIENIA CASU PRACY, DZIEŁO MONIKI FRĄCZEK I MONIKI CIEŚLAK JEST JUŻ W SPRZEDAŻY!!!

Książka jest napisana przez praktyków i szkoleniowców z tematyki HR. Autorzy (Monika Frączek – specjalista prawa pracy, były pracownik departamentu prawa pracy MRPiPS i Monika Cieślak – wieloletni szef ds. kadr i płac) szkoląc w zakresie tej tematyki zbierali pytania zadawane przez uczestników szkoleń. Refleksji, że czas pracy jest najtrudniejszym zagadnieniem z zakresu prawa pracy, towarzyszyła potrzeba opracowania podręcznika, który w sposób systematyczny i prosty przybliżałby tą tematykę osobom zajmującym się planowaniem i rozliczaniem czasu pracy.

Książka w przystępny sposób omawia zagadnienia związane z:

  • czasem pracy, jego efektywnym planowaniem,
  • dokumentacją dotyczącą czasu pracy,
  • rozwiązaniami związanymi z pandemią COVID,
  • obowiązkami związanymi z ewidencjonowaniem czasu pracy, zarówno pracowników, jak i zleceniobiorców.

Nie chcąc unikać tematów trudnych i kontrowersyjnych, autorki poruszyły zagadnienia, dla których nie ma jednoznacznych rozwiązań w przepisach prawnych. W takich sytuacjach, autorki wskazały praktykowane rozwiązania, zaznaczając istniejące kontrowersje i wątpliwości.

Książka jest doskonałym źródłem wiedzy na temat praktykowanych i doradzanych rozwiązań problemów kadrowych. Dedykowana dla zarówno dla pracowników działów kadr, księgowych, jak i właścicieli małych firm czy osób odpowiedzialnych za efektywne planowanie czasu pracy.

Odpowiedz

Your email address will not be published.